VAŠE NÁZORY

     Chcete-li nám sdělit váš názor, pokračujte, prosím zde...
     Autor: Zdeněk Voznica (reagovat)
Datum a čas: 29.5.2020 16:35

Milý Petře,
zda do carbora patří nebo nepatří smetana se neshodují ani v Itálii. V severní ji používají, více na jih ne. Taktéž se o tomto neshodnou ani čeští kuchaři.
To, že do nich patří pancetta je fakt, ale vzhledem k tomu, že menu stojí 115 Kč i s polévkou a jen 100g originální pancetty stojí cca od 40 do 90 Kč, tak bych je na denní menu nabízet nemohl. Proto je nahrazujeme českou, cenově dostupnou anglickou slaninou, stejně jako si to dělá mnoho lidí doma. Nemyslím si, že hosty šidíme, neboť na složení upozorňujeme v závorce za jídlem.
Ten kdo rozhodně nechce smetanu a "českou" anglickou slaninu (uzená slanina z vepřového bůčku) nebere jako adekvátní náhradu italské pancetty (neuzená slanina z vepřového bůčku) si carbonara u nás na denní menu nedá a dá si něco jiného.
Vzhledem k tomu, že nejsme, ani si nehrajeme na italskou restauraci a nenabízíme carbonara na hlavní kartě za cca 175 až 250 Kč, ale že jsme restaurace s českou kuchyní a podáváme je na denní menu, kdy na složení pokrmu hosty upozorňujeme, tak si myslím, že o tom nestojí ani moc psát. Možná bych je mohl nazvat Špagety ala carbonara, ale i Emanuel ve svých receptech uvádí v surovinách pancettu nebo anglickou smetanu, i když on je jedním z těch bez smetany.
S přáním hezkého dne
Zdeněk Voznica, restaurace Harenda u Barborky

     Autor: Petr (reagovat)
Datum a čas: 29.5.2020 16:30

Do špaget carbonara a myslím že bychom se to už mohli naučit !? Rozhodně nepatří smetana a nedělají se s anglickou slaninou ale pancettou pokud tam dáváte anglickou a smetanu tak to není problém ale říkejte tomu pravým jménem ! Třeba špagety po uhlířsku.

     Autor: Zdeněk Voznica (reagovat)
Datum a čas: 15.12.2019 13:11

Dobrý den Slávku,
určitě jste neměl platit 75 Kč za 2 dc džusu s dolitím vody do půl litru. Běžně dolíváme džus do půl litru a nic za to neúčtujeme. Jak jste správně psal, tak účtujeme za vodu s ledem a citrónem do džbánku 0,5 nebo 1l.

Jak jste to myslel: o vydání dokladu nemluvě? Číšníci jsou povinní Vám doklad při placení předložit. Je to za prvé ze zákona a za druhé to po nich striktně vyžaduji já a mají to i v dodatcích k pracovním smlouvám, za nevydávání účtů jim hrozí ode mne pokuta. Můžete mi napsat kde jste seděli, kdo Vás obsluhoval, v kolik ( přibližně ) hodin a komu jste platil?

Psal jste, že jste byl u nás s nějakou společností. Nemohlo se stát, že jste platili postupně a na účtu krom džusu zbylo i 0,5l
kofola nebo vývar nebo capitán morgen či republika. To jsou myslím jediné položky, které máme za 45 Kč.

Pokud se to stát nemohlo, můžete mi, prosím, poslat odpovědi na mé otázky a Vaše číslo účtu, abych Vám mohl peníze poslat zpět a vyřídit si to s dotyčnou obsluhou?

Děkuji a omlouvám se.

Pokud ještě někdy navštívíte naši restauraci, prosím nikdy neplaťte, pokud Vám obsluha nepředloží účet.

S přáním hezkého dne

Zdeněk Voznica
restaurace Harenda u Barborky
Zdenek.Voznica@seznam.cz

     Autor: Slávek (reagovat)
Datum a čas: 15.12.2019 13:07

Dnes (14.12.) jsme byli jako společnost u vás v restauraci Harenda. Vše OK, až pří placení. Bylo mi účtováno za 2 dcl juice s dolitím vody do 1/2 l 75 Kč. Dvě dcl juice stojí 30 Kč. 1/2 l vody z kohoutku s citronem a ledem 35 Kč !! Znamená to, že za 3 dcl vody bez citronu a ledu jsem zaplatil 45 Kč !!!
O vydání dokladu nemluvě. Nezdá se vám za dvě dcl juice 75 Kč jako přehnaná?

     Autor: Ondřej  (reagovat)
Datum a čas: 12.11.2018 10:49

Dobrý večer včera jsme u vás byli na Svatomartinskych hodech a zažili jsme doslova gastronomicky orgasmus. Klobouk dolů před vaší kuchyni a obsluhou. Děkujeme za příjemný večer.

     Autor: Petr (reagovat)
Datum a čas: 25.9.2018 10:39

Dobrý den, děkuji za odpověď. Jsem rád, že se jedná pouze o takovéto nedopatření a ne zárodek šlendriánství, které se, bohužel, dnes již mnohde stává celkem běžným standardem. Vaše restaurace je totiž jinak velmi solidní podnik, který rád navštěvuji a bylo by škoda, kdyby se to takhle zbytečně zkazilo...

     Autor: Zdeněk Voznica (reagovat)
Datum a čas: 24.9.2018 15:44

Dobrý den Petře,
není to úmysl, jak ulevit restauraci od zákazníků. Je to má chyby, jako provozovatele restaurace. Většinou píši denní menu v sobotu ráno a jak ho dopíši, tak ho posílám ke zveřejnění. Poslední dva týdny jsem psal denní menu již ve čtvrtek večer, neboť jsem ho slíbil v pátek poslat nějakým školám, které se stravovali či budou tento týden stravovat u nás na Harendě v rámci jejich školního výletu. No a odeslal jsem ho školám a neposlal jsem ho hned firmě, která se stará o naše stránky. Říkal jsem si, že jim to přes víkend pošlu. Bohužel jsem již asi sklerotik a zapomněl jsem na to.
Omlouvám se a doufám, že se mi to již nebude stávat a když bude, tak pokud možno co možná nejmíň.

S přáním hezkého dne

Zdeněk Voznica
restaurace Harenda u Barborky

     Autor: Petr (reagovat)
Datum a čas: 24.9.2018 15:43

Dobrý den, rád bych se zeptal - a asi i za většinu vašich zákazníků - proč na vašich stránkách v poslední době chybí nabídka poledního menu??? V pondělí 24. 9. 2018 10:30 máte pod odkazem na menu informaci, že nabídka se připravuje. Vzhledem k tomu, že otevíráte v 11:00 a dá se předpokládat, že víte již minimálně týden předem, co budete vařit, a vzhledem k tomu, že dost zásadní část zákazníků si vybírá právě přes internet, kde zrovna ten den poobědvá, je to dost zásadní nedostatek. Kdyby se to stalo jednou, dalo by se to přehlédnout, ale tato situace se opakuje již minimálně od minulého týdne. Ovšem pokud je to způsob, jak ulevit podniku od nezvladatelného přílivu zákazníku, pak to lze pochopit...

     Autor: provozovatel restaurace (reagovat)
Datum a čas: 19.3.2016 10:40

Dobrý den,
k nám do restaurace mohou velcí i malí pejsci. Musí být na vodítku a pokud se jedná o opravdu velké nebo bojové plemeno musí mít náhubek.
Páníček se musí chovat dle pokynů obsluhy - usadit se tam, kde mu obsluha nabídne místo.
S přáním hezkého dne
Zdeněk Voznica, restaurace Harenda u Barborky

     Autor: Kevin (reagovat)
Datum a čas: 19.3.2016 10:39

Dobrý den, můžu k vám prosím vzít psa bude se chovat slušně a ponikom nebude skákat.All rights reserved. ©2014-2021 Bikocom and Harenda U Barborky
Bikocom is the registered trademark of Michael Czerny